top of page

PŘÍPRAVNÉ KURZY NA SŠ I VOŠ

242.jpg

on-line PŘÍPRAVA NA SŠ I VOŠ

Vzhledem k současné situaci jsme pro vás

připravili i seznam odkazů, které vám mohou pomoci při přípravě doma.

 

úvod do KRESBY

úvod do MALBY

úvod do KRESBY PORTRÉTU

Zde najdete tutoriály na kresbu LEBKY

tutoriály na kresbu PORTRÉTU

Vedeme i zájmové KURZY MALBY PRO DOSPĚLÉ

​​​​​​​​​​​​​

Děláme také individuální on-line přípravky

Reference k nim si můžete přečíst níže:

Ahoj Katko,
s připravenými kurzy jsem byla velmi spokojená, neskutečně jsi mi pomohla s kresbou portrétu a s malbou. Máš skvělý osobní přístup. Ke kurzu nemám žádné připomínky.
Přeji ti hezký zbytek neděle.


Ivet Gollnerová

(leden 2021)

Dobrý den, paní Hausenblasová.

Tímto Vám chceme s dcerou moc poděkovat za profesionální přístup v přípravných kurzech , který jí dovedl až k úspěšnému složení talentových zkoušek. Váš  kurz byl nádherný „ koncert“  plný lidskosti, motivace, profesionality, perfektně předaných informací jak a na čem pracovat aby se dcera mohla zlepšovat . Pro mne bylo až neuvěřitelné vidět dceru  jakou motivaci jí dáváte,  jak jí vedete a s jakou radostí ona pak pracuje a věnuje se přípravě na vysněný obor. 

Děkujeme za Vás. a jsme vděčné , že jsme Vás potkaly. 

 

S pozdravem

Daniela Šimková 

(leden 2021)

Kateřino,

děkuji za to, jak jste Matouše připravovala. Jste vzácnou kombinací profesionála a srdcaře. Matouše jste od samého začátku přitahla k systematické práci. Podařilo se vám vzbudit v něm lásku a nadšení pro tvoření, které bylo silnější než obtíže a lenost, které bylo občas potřeba překonávat. Vedla jste ho úžasně citlivě, uměla jste vyvážit povzbuzování sebedůvěry s nastavením vysoké laťky vždy tak, aby prostě šel dál. Zejména oceňuji vaši schopnost ihned přejít do onlinu, který byl pro nás všechny výzvou. Připravovat v takových podmínkách vyžadovala bezpečnou orientaci na sítích, což pro většinu pedagogů není, bohužel, samozřejmé. Měla jste vždy tolik času, kolik Matouš potřeboval a byl schopen využít. Ráda bych vám napsala i něco rozvojového, jak o to žádáte, ale nic mě nenapadá. Jsem vděčná osudu, že vás Matoušovi poslal do cesty a doufám, že se s vámi bude potkávat ve škole co nečastěji.

 

S vděčností 

Markéta Hlaváčová

(leden 2021)

Dobrý den,

myslím, že i přes obtížnou situaci, kdy část kurzu musela probíhat distančně, měl pro přípravu dcery k talentovým zkouškám ohromný přínos. Největší zlepšení vidím v portrétu - ten jí také nejlépe dopadl u talentovek a velmi jí pomohly i rady - nápady a náměty, co by měla ještě do portfolia zařadit. Pomohlo jí i to, že viděla kvalitní práce ostatních žáků a i díky tomu se snažila neustále zlepšovat, aby uspěla.

Děkuji a přeji i v této době hezké dny

 

Simona Mikešová

(leden 2021)

Dobrý večer,
Co se týká přípravky na Hollarku,mohu jen pochválit,velice vstřícný přístup, profesionální jednání ,dcera se naučila právě na Vasi přípravce spoustu věcí, dostala vždy úkol,který mela splnit a poté ho konzultovala a bylo ji rečeno,co udělala dobře a na čem má ještě zapracovat a to často i mimo online hodiny a víkendy,což je od Vás velice hezké,ale zároveň i vyčerpávající.
Diky přípravce udělala talentové zkoušky,za což byla velice ráda.
S pozdravem
Eva Beranová

(leden 2021)

  • Black Instagram Icon
bottom of page